سئو چیست ؟

سئو چیست ؟

paradis ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۴ ق.ظ

سئو چیست ؟ شاید تا بحال کلمهseo به گوشتون خورده . اینحا میبخوایم ماهیت سئو و نقش ان در بالا بردن بازدید و رتبه سایت در ایران و جهان رابرایتان بگوییم .

سئو چیست ؟

سئو چیست ؟

کلمه seo همان مخفف کلمه search engine optimiza است . زمانی ما به سئو نیاز داریم که میخواهیم سایت موردنظر ما هنگام جست و جو در صفحه اول موتور های جست و جو ظاهر شود موتورهایی مثل : Google , yandex , bing , yahoo. یکی از ابزار مهم در سئو سایت Alexa است که با ان میتوان رتبه سایت مورد نظر را در ایران و جهان مشاهده کرد که با ورود به سایت یا نصب وای جت ان امکان پذیر است . برای دسرسی بهتر به سایت Alexa میتوان نسخه پرو ان که در ماهیت یک اکانت است تهیه کرد .

یکی دیگر از ابزار مهم در سئو افزونه seo yoast است که به عبارت کلمه کلیدی کانونی و افزونه ای به نام visitor traffic مربوط میشود. ما در سئو به key word search نیاز داریم که میتوانیم از سایت seo unity نصب کرد.

word press نیز یکی از ابزار در سئو می باشد و از ات برای سایت مورد نظر دامنه (damain) تهیه می کنند که دانمه ها عبارتند از: ir. و com. و org. که گران ترین دامنه متعلق به دامنه org. است ولی بیشتر از دامنه های com. و ir. تهیه میشود که امنیت بالا تری دارند.

HOSTچیست ؟ هاست ها سرور های بسیار قدرتمندی با حافظه بسیار زیاد هستندو از ویژگی های هاست ها میتوان به حافظه و پهنای باند و سرعت باند ان میتوان اشاره کرد.هاست ها دو نوع هستند :
هاست اختصاصی : این نوع هاست ها به صورت شخصی برای یک شرکت یا صاحب یک سایت ارائه میشوند که در کل امنیت بیشتری نسبت به هاست های عمومی دارند.
هاست عمومی : این نوع هاست ها توسط شرکت سازنده محافظت میشوند که هم امنیت کمتری دارندو هم سرعت پایین تری نسبت به هاست اختصاصی دارند هاست هاست های عمومی در دو مارک ایرانی و المانی ارائه میشوند که فرق انها در پهنای باند انها است که در ایرانی به صورت محدود و در المانی به صورت نامحدود ارائه میشوند که از دو سیستم عامل windows و linox بهره میبرند که فرق انچنانی باهم ندارند.

©2020 All rights reserved. Design by paradisewebs